При крају смо још једне школске године! Као и до сада, на Седници Наставничког већа у ОШ“Жарко Зрењанин“, проглашени су:
ЂАК ГЕНЕРАЦИЈЕ – Давид Гверо, VIII-1
НОСИОЦИ ВУКОВЕ ДИПЛОМЕ:
Давид Гверо, VIII-1
Балша Ивковић, VIII-1
Катарина Косић, VIII-1
Дуња Лечић, VIII-2
Дуња Момчилов, VIII-2
Марија Гашић, VIII-2
Сања Грбић, VIII-3
Александар Карановић, VIII-3
Милица Милитарев, VIII-3
ЧЕСТИТАМО, јер својим залагањем, знањем, свестраношћу, упорношћу и радом заслужују да понесу ове титуле.
ОТВОРИЛИ СМО ВАМ НОВА ВРАТА, А ВИ КОРАЧАЈТЕ И ДАЉЕ СТАЗОМ УСПЕХА!
